8 najlepszych pozycji do masturbacji dla kobiet i mężczyzn

Przynajmniej co druga kobieta i prawie każdy mężczyzna regularnie uprawia seks solo Najczęściej zadawane pytania i statystyki dotyczące seksu / The Kinsey Institute (według niektórych źródeł 7 najlepszych pozycji do masturbacji dla mężczyzn – pozycje kreatywne / Lybrate , aż 96%!). Jeśli nie jesteś jeszcze jednym z tej liczby, masturbacja może być dla ciebie niewygodna. Dosłownie.

Aby jak najlepiej wykorzystać proces, ważne jest, aby robić to w wygodnej pozycji. Oto sprawdzone przez miliony ludzi opcje, które są równie odpowiednie dla kobiet i mężczyzn.

1. Z tyłu

Połóż się na plecach, ugnij kolana i sięgnij do krocza. To wszystko, zająłeś pozycję wyjściową. Teraz dodaj lubrykant, aby dłoń lepiej się ślizgała, a palce łatwiej wnikały w najbardziej intymne punkty, trochę fantazji, bardziej energiczne ruchy – a orgazm nie każe Ci czekać.

Jeśli zdecydujesz się na użycie wibratora, wybierz zabawkę z pochyloną głową. Taki kształt ułatwia dostęp do najbardziej wrażliwych punktów krocza.

2. Z tyłu z podniesionymi nogami

Ta pozycja jest podobna do poprzedniej, ale oferuje kilka dodatkowych bonusów. Po pierwsze, gdy podniesiesz nogi, łatwiej będzie Ci sięgnąć krocza ręką lub wibratorem. Po drugie, w tej pozycji wygodnie jest ściskać biodra, a ucisk może rozjaśnić odczucia. Po trzecie, można całkowicie obejść się bez rąk: włóż wibrator do środka lub umieść go na kroczu, ściśnij biodra, aby zabawka się nie ześlizgnęła i ciesz się doznaniami.

3. Siedzenie

Usiądź prosto z rozstawionymi kolanami – im szersze, tym lepiej. W tej pozycji wygodnie jest masturbować się przy stole, na łóżku przed lustrem (swoją drogą spróbuj: obserwowanie, co robią własne palce w kroczu może być bardzo podniecone) lub, przepraszam, na toaleta.

4. Półsiedzenie

Usiądź prosto, a następnie odchyl się do tyłu, opierając ramiona na stosie poduszek, oparciu sofy lub ścianie i lekko rozłóż nogi. W tej pozycji najbardziej wrażliwe strefy erogenne to dosłownie rzut kamieniem.

Półsiedzenie jest najwygodniejszą pozycją, jeśli lubisz masturbować się w zrelaksowany sposób przed programem telewizyjnym lub ekscytującym filmem z sieci.

5. Siedzenie ze skrzyżowanymi nogami

Najlepiej, jeśli przyjmiesz pozycję lotosu – w pozycji siedzącej, całkowicie ściśnij stopy. W tej pozycji kolana są maksymalnie wysunięte, otwierając dostęp do krocza, a mięśnie dna miednicy są napięte. Krew napływa do miednicy, genitalia stają się bardziej wrażliwe, a orgazm staje się łatwiejszy i jaśniejszy.

Jeśli nie możesz siedzieć w klasycznej pozycji lotosu, po prostu skrzyżowaj nogi w kostkach. Efekt będzie mniej wyraźny, ale podobny.

6. Na brzuchu

Połóż się na plecach i opuść rękę pod siebie, w krocze. Dziewczynom w tej pozycji wygodnie jest pieścić łechtaczkę i wkładać palce do pochwy. Mężczyzna może objąć penisa dłonią – wtedy, poruszając biodrami, doznania będą podobne do tych, które pojawiają się podczas tradycyjnego seksu penetracyjnego z partnerem.

Aby zwiększyć nacisk pobudzenia na łechtaczkę lub penisa, umieść poduszkę pod udami.

7. Jazda konna

Zwiń gruby ręcznik w ciasny wałek, okrakiem na nim i zacznij poruszać biodrami, jak w tradycyjnej pozie kowbojki. Rytmiczny nacisk na genitalia (łechtaczka, srom, penis, jądra) szybko doprowadzi Cię do orgazmu.

W ręcznik można owinąć dołączony wibrator, dzięki czemu doznania będą jeszcze jaśniejsze.

8. W łazience na czworakach

Prawie każdy wie, jak się masturbować strumieniem wody z prysznica. Ale najwygodniejszy sposób na masturbację wodną wygląda tak. Napełnij wannę mniej więcej do połowy i umieść głowicę prysznica na dnie, kierując strumień do góry. Stań na czworakach tak, aby krocze znalazło się nad nurtem, lekko rozstaw biodra i poszukaj pozycji, w której woda sprawi Ci najwięcej przyjemności.

Dodaj komentarz