9 ekscytujących i wygodnych pozycji seksualnych dla przejadających się

1. Łyżki

Po obfitym posiłku należy się zdrzemnąć, a „łyżeczki” to właśnie ta wygodna pozycja, w której wiele par lubi zasypiać. Więc idź spać. Po prostu najpierw pozbądź się ubrań i dociśnij do siebie tak ciasno, jak to możliwe. Jedyny wysiłek, jaki będzie musiał podjąć partner, to delikatne i półsenne pieszczenie piersi i łechtaczki dziewczynki. A wtedy proces płynnego przejścia od orgazmu gastronomicznego do fizycznego przejdzie sam.

2. Stanie z naciskiem na ścianę

Kobieta odwraca się plecami do mężczyzny i opiera ręce zgięte w łokciach o ścianę, lekko odpychając tyłek do tyłu. Ta opcja jest wygodna, ponieważ nie wywiera nacisku na brzuch.

3. Stanie z naciskiem na krzesło

Nieco zmodyfikowana wersja poprzedniej pozy. Dziewczyna, którą ciągnie do leżenia, z pewnością go polubi. Opiera łokcie na krześle, stole lub krześle, mężczyzna wchodzi od tyłu. Jeśli trudno ci stać, tę samą pozycję możesz wykonać, klękając.

4. Misjonarz z podniesionymi biodrami i zgiętymi kolanami

Kobieta leży na plecach. Mężczyzna klęka przed nią i podnosi jej tyłek, kładąc go na biodrach. Partner opiera jej zgięte nogi na swojej klatce piersiowej. Ta pozycja jest wygodna do penetracji, zapewnia skuteczną stymulację łechtaczki i nie uciska niepotrzebnie brzucha.

5. Pozycja w kształcie litery T

Mężczyzna leży na boku, kobieta na plecach, prostopadle do partnera i rzuca na niego kolanami. Niezwykła pozycja dająca nowe doznania z seksu. A jednocześnie pozwala spojrzeć sobie w oczy.

6. Pozycja kowbojki

Mężczyzna leży na plecach, kobieta siada okrakiem na biodrach i delikatnie głaszcze jego klatkę piersiową (ale z oczywistych względów nie musisz dotykać brzucha). Partnerka może pochylić się i położyć na mężczyźnie, aby ocierać się o niego swoimi sutkami. Inna opcja: mężczyzna siada twarzą w twarz ze swoją ukochaną i np. całuje jej piersi.

To wygodna i niespieszna pozycja, niewymagająca nadmiernej aktywności od obojga partnerów.

7. Odwrócona pozycja kowbojki

Mężczyzna leży na plecach, kobieta siedzi na górze, zwrócona twarzą do ugiętych kolan. W tej pozycji partner może oprzeć się na jego nogach, aby zużywać mniej energii na ruchy.

8. Siedząc na stole

Skuteczny i łatwy sposób, aby seks był ostatnim daniem posiłku. To prawda, że u200bu200bniezbędne jest tutaj niewielkie przygotowanie: pożądane jest, aby dziewczyna miała luźną lub elastyczną spódnicę i nie miała bielizny.

Partnerka siada na stole i, opierając się na ramionach partnerki i obejmując jego talię biodrami, przesuwa się do samej krawędzi. W tej pozycji penetracja będzie łatwa, a stymulacja łechtaczki będzie jak najbardziej skuteczna. A przy tym bez super wysiłku i presji na pełne żołądki. Jeden ciągły leniwy orgazm.

Aby przyjemność była jeszcze ostrzejsza, dziewczyna może spróbować rzucić nogi na ramiona mężczyzny.

9. Leżąc na stole

Opcja dla kobiety, która jest kompletnie wyczerpana po posiłku, a teraz chce się tylko dobrze bawić. Z pomocą partnera siada na stole, a następnie delikatnie opuszcza plecy na powierzchnię.

Bonus: 3 sposoby na podniecenie się nawzajem, jeśli nie masz już siły

1. Wzajemna masturbacja

To propozycja dla tych, którzy w ogóle nie mają ochoty się ruszać, ale wciąż chcą czegoś „słodkiego”. Połóż się na plecach obok siebie. Na początek możesz mocno trzymać się za ręce – zwiększa to poziom zaufania i daje dodatkowe poczucie intymności.

Następnie puść dłonie i zacznij delikatnie, jakby przypadkiem, głaskać się nawzajem w okolicach intymnych, powoli docierając do najbardziej wrażliwych miejsc. Kiedy rosnące podniecenie skłoni partnera do zwrócenia się w twoją stronę, złap jego wzrok i kontynuuj stymulację oko w oko. Orgazm jest blisko. Upewnij się o tym.

2. Baw się zabawkami

Jeśli przejadasz się tak bardzo, że nie możesz sam osiągnąć orgazmu, znajdź coś, co będzie dla Ciebie skuteczne. Połóż się na wpół zwrócone do siebie i używaj wibrujących wibratorów, wibrujących pierścieni lub stymulatorów łechtaczki, aby podniecić partnera lub siebie.

Ta opcja niekoniecznie prowadzi do orgazmu. W każdym razie pomoże ci to lepiej się poznać. I to jest gwarancja musującego seksu w przyszłości.

3. Zajmij pozycję na biodrze

Prosta postawa, która jednocześnie nie uciska stłoczonych żołądków. Mężczyzna i kobieta leżą naprzeciw siebie. Partner wkłada udo udo między nogi dziewczyny i lekkimi ruchami ślizgowymi zaczyna lekko uciskać, masować jej wargi sromowe i łechtaczkę.

Ta pozycja prawie nie wymaga wysiłku, ale szybko prowadzi do podniecenia kobiety. Męska odpowiedź też nie potrwa długo.

Dodaj komentarz