Co musisz wiedzieć przed seksem w miejscu publicznym

Dlaczego chcesz uprawiać seks w miejscach publicznych?

To niesamowicie ekscytujące

Strach przed złapaniem to potężny afrodyzjak. Fakt ten ma podłoże fizjologiczne.

Kiedy spojrzysz na dwa podstawowe ludzkie instynkty, przetrwanie i reprodukcję, podniecenie można podzielić na dwa typy. Pierwszym z nich jest podniecenie związane z niebezpieczeństwem, które uruchamia mechanizm walki lub ucieczki. Drugi to podniecenie seksualne, które zachęca do seksu. To dwie strony tego samego medalu, a nasze mózgi nie zawsze rozumieją różnicę między publicznymi okazywaniem uczuć .

Paweł Dobrański

psychiatra, autorka książki Sekretna psychologia. Jak się zakochujemy ”, dla magazynu New York

Te dwa rodzaje podniecenia sumują się, a seks z ryzykiem złapania okazuje się czarujący jak nigdy dotąd.

To sposób na urozmaicenie relacji.

Uprawianie seksu wyłącznie w sypialni jest jak uprawianie go tylko w pozycji misjonarskiej lub tylko w czwartki. Prędzej czy później monotonia staje się nudna i pary szukają opcji, aby dodać błysku do związku.

Pod tym względem intymne przyjemności w przedziale pasażerskim samochodu niewiele różnią się od seksu na kuchennym stole czy np. na parapecie. Ryzyko złapania przez zewnętrznego obserwatora tylko potęguje wrażenie.

Jest to postrzegane jako wyznacznik wolności osobistej.

Łam zasady, wykraczaj poza utarte kategorie, patrz na świat z nowej perspektywy, nie bój się być sobą, podążaj za swoimi pragnieniami. Co jeszcze mówią ludziom wszelkiego rodzaju trenerzy rozwoju osobistego i inni coachowie?

Nie można jednak powiedzieć, że chęć przełamania społecznych tabu, w tym seksualnych, jest współczesnym wynalazkiem. Wystarczy przypomnieć sobie epokę hippisów z ich koncepcją wolnej miłości, by przestać być zaskoczonym tolerancyjnym podejściem do seksu w miejscach publicznych.

To jeden z aspektów nowej normalności.

Żyjemy w głęboko publicznym świecie, w którym modne jest ujawnianie opinii publicznej naszych uczuć, lęków, ciała, a nawet intymnych szczegółów. Jeśli w to nie wierzysz, sprawdź YouTube, popularne instablogi lub internetowe serwisy randkowe.

Logika jest prosta. Skoro mogę demonstrować swoim subskrybentom cellulit, bo to naturalne, albo np. bronię prawa kobiet do chodzenia z gołym biustem po nadmorskich skarpach, to po co mam ukrywać swoją płeć? On też jest całkowicie naturalny.

Być może jest to ogólnie część ludzkiej natury.

Na przykład podglądanie – zainteresowanie dyskretnym podglądaniem nieznajomych w ich intymnych chwilach. Naukowcy nie zidentyfikowali przyczyn tego zjawiska, ale Voyeuristic Disorder sugeruje, że ten rodzaj ciekawości jest nieodłączny dla wielu i ogólnie jest wariantem normy.

To samo dotyczy seksu w miejscach publicznych. Tak więc w Hiszpanii, według sondaży, prawie co druga osoba uprawiała seks w miejscach publicznych . Udział Hiszpanów, którzy doświadczyli seksu w miejscach publicznych w sierpniu 2020 r., według płci . W Stanach Zjednoczonych, według różnych źródeł, dogging (slangowe określenie seksu w miejscach publicznych) był praktykowany przynajmniej raz, od 22% publicznych przejawów uczuć do 57% ankiety amerykańskiej ankiety dotyczącej seksu wśród dorosłych obywateli.

Być może faktem jest, że ludzkość jako gatunek żyła stłoczona od tysięcy lat – w małych jaskiniach, gdzie życie, w tym życie seksualne, toczyło się na pełnym widoku. Cywilizacja i stworzone przez nią zasady przyzwoitości oczywiście nieco korygowały tę otwartość. Ale nie pozbyli się jej całkowicie.

Co musisz wiedzieć przed seksem w miejscu publicznym

Pragnienie seksu w miejscach publicznych może być normalne. Nie oznacza to jednak, że taka intymność jest jednoznacznie akceptowalna.

Oto kilka prostych zasad, dzięki którym Twoje doświadczenie będzie nie tylko ekscytujące, ale także bezpieczne.

1. Pamiętaj, że może to być nielegalne.

W rosyjskim prawie nie ma bezpośredniego zakazu seksu w miejscach publicznych. Jeśli jednak przechodnie zauważą cię i zgłoszą to na policję, możesz zostać oskarżony o drobne chuligaństwo – zgodnie z Kodeksem wykroczeń administracyjnych Federacji Rosyjskiej, art. 20.1. Drobny chuligaństwo 20.1 Kodeksu wykroczeń administracyjnych Federacji Rosyjskiej za „naruszenie porządku publicznego, wyrażanie wyraźnego braku szacunku dla społeczeństwa”.

Kara za takie naruszenie wynosi do 1000 rubli. Możliwe jest jednak również areszt administracyjny na okres do 15 dni.

Ponadto, jeśli wybierzesz szczerze nieodpowiednie miejsce do gier, takie jak teren przedszkola, szkoły, lub jeśli wśród osób postronnych są dzieci, odpowiedzialność administracyjna grozi eskalacją do odpowiedzialności karnej za „popełnienie lubieżnych czynów bez użycia przemocy” na podstawie artykułu 135 Kodeksu karnego Federacji Rosyjskiej Czyny zdeprawowane 135 Kodeksu karnego Federacji Rosyjskiej.

2. Rozważnie wybierz miejsce na seks

Według wyników małej ankiety przeprowadzonej przez brytyjskie źródło medyczne Zava, Najbardziej podniecające okazje , najpopularniejszymi miejscami publicznego seksu są parki lub lasy – preferowane przez co czwartego ankietowanego. W pierwszej dziesiątce znalazły się również wnętrza samochodów, plaża, kino, szatnie w sklepach, a nawet przebieralnie przy basenach.

Z pewnością możesz wybrać swoją opcję. Na przykład pusty wagon metra lub wymyślna toaleta w restauracji.

Najważniejsze jest, aby pamiętać o informacjach podanych w powyższym akapicie. Staraj się nie dać się złapać ludziom, którzy widzą w twoim wykonaniu naruszenie porządku publicznego, a tym bardziej rozpustę.

Dodaj komentarz