Seks w samolocie: jak się bawić na wysokości 10 tysięcy metrów

Czy w ogóle tego potrzebuję?

Jest to dobrowolne. Ale pamiętaj: spontanicznemu seksowi w miejscach publicznych towarzyszy przypływ adrenaliny, który może być najlepszy w twoim życiu. Przynajmniej tego nie zapomnisz.

A wielu uprawia seks w samolocie?

I jak! Istnieje nawet „Klub Dziesięciu Tysięcy”, czyli klub Mile High, który zostaje członkiem natychmiast po doświadczeniu seksu w samolocie. To dość prestiżowe członkostwo, biorąc pod uwagę, że honorowe miejsca klubu zajmują John Travolta, Barbra Streisand, Miranda Kerr, Gwyneth Paltrow, Reese Witherspoon i Johnny Depp.

Gdzie zwykły człowiek może oddać się pasji na wysokości 10 tysięcy metrów?

Jest na to kilka miejsc:

  • Kabina WC. W toalecie samolotu są dwie maski tlenowe. Oznacza to, że seks w budkach jest formalnie zapewniony.
  • Darmowe krzesła. Tył jest najlepszy, zwłaszcza jeśli wszystkie trzy są wolne. To przyciągnie minimum uwagi.
  • Poczekalnie klasy pierwszej i biznesowej. Tutaj możesz być zupełnie sam w przestronnych fotelach, niektóre linie lotnicze zapewniają nawet łóżka na loty. Ale adrenaliny z takiej przygody jest znacznie mniej.

Stewardesy są zajęte powtarzaniem zasad bezpieczeństwa. Czy możemy już zacząć?

Nie jest to dobry czas na rozpoczęcie. Zalecamy poczekać, aż wszyscy zasną, w tym stewardesy.

Ale jeśli jest to całkowicie nie do zniesienia lub lot jest krótki, to przynajmniej poczekaj, aż jedzenie zostanie podane. Wszyscy będą pasjonować się obiadem, a nikt nie będzie dbał o ruchliwe latryny.

Najlepiej wybrać loty o małym natężeniu ruchu i upewnić się, że w pobliżu nie ma dzieci.

Ile mam czasu?

Trochę. Nawet jeśli na pokładzie jest co najwyżej 10 osób i śpią mocno.

Jeśli wybór padł na toaletę, najpierw lepiej dla mężczyzny, aby tam poszedł, przygotował się i zacznij od przybycia przyjaciela: nie będziesz miał czasu na grę wstępną. Lepiej też wybrać ubrania, które można szybko zdjąć i założyć.

A kto zgodziłby się przeżyć ze mną taką przygodę?

To świetnie, jeśli masz bratnią duszę gotową na wszelkie przygody, z którą podróżujesz.

A jeśli nie? Członkowie Klubu Dziesięciu Tysięcy dzielą się swoimi historiami znajomych w barze na lotnisku z ciekawą kontynuacją, ale ta praktyka nie jest zbyt powszechna.

Natychmiast chcemy uchronić Cię przed nękaniem stewardes. Po pierwsze, może to być dla nich po prostu nieprzyjemne. Po drugie, podczas występów nie wolno im rozpraszać się cielesnymi przyjemnościami – takie są zasady bezpieczeństwa, w tym również Twoje.

Kilka plusów. I że nic złego do mnie nie przyjdzie?

Wola! Od bakterii, które wypełniają toaletę samolotu (zaopatrz się w żel dezynfekujący), przez siniaki od turbulentnych kołysań, po dość wysokie grzywny i karę więzienia.

Na przykład francuskie linie lotnicze są karane grzywną w wysokości 15 000 euro za takie zachowanie, podczas gdy rumuńskim liniom lotniczym grozi siedem lat więzienia. Ale Szwedzi dają pełną swobodę działania za jedyne 50 euro dla dwojga – warto przyjrzeć się bliżej ich trasom.

Rosyjscy przewoźnicy lotniczy za seks na pokładzie mogą zostać ukarani grzywną w wysokości od 37 500 do 75 000 rubli lub aresztem do 15 dni.

Najlepiej zapytać wybraną linię lotniczą o mandaty przed lotem i nie łamać prawa.

Dodaj komentarz