Jak pomóc dziewczynie uwolnić się w seksie?

Wszystko to nie jest zaskakujące. Ludzka seksualność jest od dawna zakazana. Specjalnie dla kobiet. Stereotypy i tabu tkwiące w naszej kulturze wiele wieków temu nie przeminęły, zyskały bardziej nowoczesnych kolegów i psują życie zdrowym, aktywnym seksualnie dziewczynom.

Niewystarczająco aktywny – mroźny. Zbyt aktywna jest dziwka. Sperma dopochwowo. Przestań szybko. Zawsze bądź gotowy. Ale nie naciskaj. Być aktywnym. Bądź uległy. Ubieraj się uwodzicielsko. Ale nie jak dziwka.

Nie są wydawane instrukcje, gdzie jest ta linia, które z wymagań są uzasadnione i jak połączyć w sobie wszystkie oczekiwania chłopaka , społeczeństwa, matki, dziewczyny, nas samych, ani przy urodzeniu, ani po osiągnięciu dojrzałości płciowej.

Czy można się dziwić, że wiele dziewcząt (a także całkiem dojrzałych kobiet) jest zawstydzonych szczerymi przejawami swojej seksualności. Wielu nawet nie podejrzewa, że mają te przejawy – są tak głęboko pochowani. Oczywiście są tylko osoby o bardzo słabym libido. Nie chodzi o nich. Mówimy o kobietach, które chcą seksu, kochają seks, ale kiedy już do tego dojdzie, sztywnieją lub roszczą sobie Oscara za rolę lodowego posągu.

Zwrot „nie bądź kłodą”, doprawiony orzeźwiającym klapsem, jest słabym motywatorem.

Porozmawiajmy o tych dobrych.

Nie odpisuj kontuzji

To jedno, gdy dziewczyna jest lekko uszczypnięta. Inna – jeśli w przeszłości doświadczyła ciężkiej traumy, która wpłynęła na jej seksualność. Niekoniecznie gwałt, choć tego też nie można wykluczyć.

Piętno ofiary i przyciąganie zwane „to winne” jest plagą naszej kultury, a ofiary często nie są rozpoznawane jako takie, nawet przez ich bliskich.

Może miała złe pierwsze (lub drugie lub ostatnie przed tobą) doświadczenie. Byli partnerzy, którzy systematycznie lekceważyli jej pragnienia lub co gorsza – zawstydzali ich za nie, dewaluowali. I zamknęła się, by uniknąć bólu odrzucenia.

Rozmowę na ten temat możesz rozpocząć tylko wtedy, gdy jesteś blisko i masz pewność, że potrafisz pocieszyć dziewczynę po takiej rozmowie iw jej trakcie. Zacznij ostrożnie , aby słowa nie brzmiały jak wyrzut lub oskarżenie pod jakimkolwiek kątem, na przykład:

Wydaje mi się, że nie jest ci łatwo otworzyć się ze mną w łóżku. Nie wiem, jak traktowali Cię poprzedni partnerzy, ale kocham Cię i ważne jest dla mnie, abyś dobrze się ze mną czuł. Porozmawiajmy o tym, bo nie chcę cię przypadkowo skrzywdzić.

Spójrz dalej w zależności od sytuacji. Jeśli uraz jest prawdziwy, mogą pojawić się łzy. Wiele łez. Albo ściśnie się jeszcze mocniej i będzie musiała zostać wyciągnięta z tej dziury z czułością i życzliwością. Co jakiś czas.

Ale jeśli kochasz dziewczynę, warto. Może nie stanie się zdeprawowaną, bezwstydną seksbombą, ale z czasem nastąpi postęp.

Doprowadź do punktu wrzenia

Teraz dla przyjemności. Jeśli chodzi o zwykłą nieśmiałość, możesz się zbytnio spieszyć .

W sinusoidzie pożądania przychodzi chwila, kiedy nawet dość nieśmiałych ludzi to nie obchodzi. Jeśli ciało się pali, stanie i tasowanie nie jest już tak zabawne.

Doprowadź ją do szaleństwa – pocałunkami, rękami, słowami, językiem. Tylko nie traktuj tego jako niewolniczej pracy lub zła koniecznego, do którego musisz się udać, aby w końcu dostać się do tego smacznego: dziewczyna też nie urodziła się wczoraj i zrozumie, że jesteś tutaj „z kija”.

Ciesz się każdą pieszczotą, każdym dotykiem. Złap jej jęki, wypij je, zobacz jak i na co zareaguje. Jeśli wiesz, jak słuchać kobiety i szczerze zaangażować się w ten proces, w pewnym momencie ona sama zedrze z ciebie resztki ubrań.

Zapewnij odpowiednie środowisko

Nie musisz stawiać miliona świec, rozsypywać płatków róż na łóżku i powtarzać, że zawsze będę cię kochać. Mowa o podstawowym komforcie intymności , który składa się z trzech elementów:

  1. Prywatność.
  2. Wygoda.
  3. Nastawienie.

Samotność oznacza, że jesteście razem w mieszkaniu i nikt wam nie będzie przeszkadzał . Istnieje nie iluzoryczna szansa, że dziewczyna jest w pułapce, bo np. za cienką ścianą śpi twój młodszy brat, a ona boi się zranić jego kruchą psychikę swoimi okrzykami ekstazy. Zastąp brata babcią, rodzicami, sąsiadem w domu – istota jest taka sama. Nawet jeśli nie jest ci ani gorąco, ani zimno z takiej okolicy i masz pewność, że ich to nie obchodzi, ale ich uczucia (tak jak twoje) nie grają w tej sprawie roli. Partner również powinien czuć się komfortowo.

Wygoda to normalna powierzchnia do seksu (bez egzotyki, łóżko jest właśnie takie), czystość i wygoda . Bałagan rozprasza, zwłaszcza jeśli dziewczyna jest czysta, a zapach przedwczorajszej pizzy nie działa jak afrodyzjak. Wszystkie niezbędne akcesoria, takie jak prezerwatywa lub ręcznik, powinny być gotowe.

Z nastawieniem myślę, że to jasne. Jeśli jeden lub obaj uczestnicy są zmęczeni, zirytowani lub nie chcą niczego dzisiaj, możesz oczywiście uprawiać seks, ale będzie to wymagało nieproporcjonalnego wysiłku. Seks przez "nie mogę" – czy tego potrzebujesz?

Daj jej pełną kontrolę

Ta technika czasami działa: kiedy nieśmiały facet nagle uświadamia sobie, że cała moc jest w jej delikatnych rękach, kwitnie. Połóż się na łóżku i powiedz:

Rób ze mną co chcesz.

Jest mało prawdopodobne, że spróbuje czegoś naprawdę zdeprawowanego, więc najprawdopodobniej nie ma potrzeby wcześniejszego omawiania tematów tabu. Jeśli nagle coś, nie drgaj. Po prostu powiedz im, że nie jesteś jeszcze na to gotowy.

Korzystaj z gadżetów

Powiedzmy, że próbowałeś porozmawiać z dziewczyną o tym, co kocha w seksie , ale gdy tylko rozmowa zmierza w niebezpiecznym kierunku, natychmiast zaciska zęby.

Rozwiązaniem jest komunikowanie się w tekście . Wiele rzeczy (wulgaryzmów – nie tylko) jest łatwiejszych do powiedzenia przez Skype lub SMS. Spróbuj flirtować z taką dziewczyną w ciągu dnia. Najpierw powiedz jej, co chcesz z nią zrobić, jak chcesz ją zadowolić i poproś o informację zwrotną.

Podoba Ci się to?

Czy chcesz tego spróbować?

Po nawiązaniu kontaktu zapytaj, co chce z tobą zrobić. Jeśli są sukcesy w świecie tekstowym, można je zgrabnie przełożyć na komunikację na żywo.

Korzystaj z gadżetów

Czy dziewczyna ma ulubiony wibrator? Poproś ją, aby zabrała ze sobą zabawkę do łóżka. Jeśli nie, kup go w prezencie lub wręcz bon do sex shopu, żeby sama wybrała to, co lubi i jakie ciało.

Jeśli nie jest jeszcze gotowa na używanie zabawek w seksie z tobą, pozwól jej i tak kupić i ćwiczyć solo. Masturbacja jest często kluczem do zamkniętej seksualności kobiety, ponieważ pomaga jej lepiej poznać swoje ciało : co lubi, czego nie lubi, jakiego rodzaju orgazmy ma i jak się czuje. Wiele dziewcząt ogólnie myślało, że nie mają orgazmu, dopóki nie podniosą odpowiedniego wibratora.

Nie chwal – podziwiaj

Kiedy widzisz jakieś postępy dziewczyny, powiedzmy, że przestała powstrzymywać jęki lub przejęła inicjatywę, chociaż nie robiła tego wcześniej, może być kuszące, by ją pochwalić. To oczywiście jest dobre, ale jest jeszcze lepsza opcja. Podziwiać! Teraz pokażę ci różnicę.

Pochwalony:

Fajnie, że nie możesz powstrzymać jęków.

Jesteś dobry, że zgadzasz się zrobić to w świetle.

Podziwiane:

Kiedy jęczysz, łamie moją wieżę.

Uwielbiam na was patrzeć, widzieć was wszystkich.

Dlatego najlepiej podziwiać.

Po pierwsze pochwała już w swoim brzmieniu podkreśla negatyw i zawiera ocenę: „Jesteś super, co…”. Ale wcześniej okazuje się, że nie byłeś dobry?

To stawia Cię w tak zwanej pozycji rodzicielskiej, ponieważ pierwsze pochwały otrzymujemy od mamy i taty. „Dobra robota za zdobycie szóstki”. Powiedz to dziecku wystarczająco dużo razy, a może odnieść wrażenie, że jeśli przestanie być doskonałym uczniem, nie będzie już kochane.

Tutaj jest tak samo. Dziś dziewczynie udało się nie powstrzymać jęków, ale jutro może się nie udać. Daj jej do zrozumienia, że w tym przypadku będziesz chciał i kochał ją tak samo.

Po drugie, łatwiej jest zaakceptować podziw niż pochwałę. Nieśmiałość jest często objawem innych rzeczy, takich jak zwątpienie. A ludziom niepewnym siebie może być trudno powiedzieć sobie „jestem wspaniałym facetem” i uwierzyć w to.

I po trzecie, pochwała to podkreśla, a podziw podkreśla ciebie i twoje postrzeganie. Co jest w tym tak dobrego? Ludzie nieśmiali nie lubią, gdy wskazuje się na nich podbitkę, mówiąc w przenośni. Przenosząc koncentrację, pozwalasz partnerce cieszyć się Twoim podziwem w komfortowej „ciemności”, z której wyjdzie, kiedy będzie chciała.

Ignoruj awarię

Należy to powiedzieć osobno w kontynuacji poprzedniego akapitu. Jeśli dziewczynie coś się nie udaje (długo kończy, wstydzi się całkowicie rozebrać – to nie ma znaczenia) i jest ci naprawdę droga, w żadnym wypadku nie skupiaj na tym uwagi . Nie ma silniejszego antyafrodyzjaku niż poczucie, że „coś jest z tobą nie tak” – jestem pewien, że spotkałeś się z tym, jeśli nie w seksie, to w czymś innym.

Uwierz mi na słowo, już wie, że długo nie może skończyć. Powodów może być wiele (jak każda inna sytuacja), a stworzysz kolejną, jeśli wyślesz tam wspomniany już spotlight.

Masz dość robienia czegoś (na przykład mineta)? Więc powiedz, mówią, kochanie, potrzebuję przerwy i zrobię coś innego. Pieścić ją dłonią, całować lub po prostu położyć się razem i porozmawiać.

Jeśli nie chce się całkowicie rozebrać, zapal świece, powiedz jej, że będzie wyglądać wspaniale w pończochach i bieliźnie. W końcu uprawiaj seks z ubraną. Pospiesznie rozpięte i na wpół uśpione ubrania mają swój urok.

Dzięki takiemu podejściu sam dostroisz się do pozytywnego nastroju i uwolnisz dziewczynę od presji .

Bonus Jak pomóc facetowi się rozluźnić

Mężczyźni też są nieśmiali i z zaciśniętymi ustami i częściej, niż mogłoby się wydawać. Przepraszam, jeśli komuś złamałem szablon.

Mogą bać się otwarcia, zaufania, mogą wstydzić się swojego wyglądu (rzadziej), swoich pragnień (częściej). Twoje emocje, w końcu. Zwłaszcza jeśli są to emocje „niemęskie” (czyli wszystko oprócz gniewu).

Opisane powyżej techniki w mniejszym lub większym stopniu dotyczą mężczyzn , zwłaszcza dwa ostatnie punkty. Podziw i cierpliwość ujawniają ludzi, pokazują, że są poszukiwani, akceptowani. Że są bezpieczni. Aby nie zostali odrzuceni.

Moim zdaniem wszyscy za tym tęsknimy.

Dodaj komentarz