Czy potrzebujesz jednoczesnego orgazmu i jak go osiągnąć?

Dlaczego równoczesny orgazm jest uważany za ważny

Jednoczesny orgazm to bardzo nagłośniona sprawa. W filmach romantycznych bohaterowie osiągają punkt kulminacyjny w tym samym momencie i dysząc, padają na prześcieradła. W powieściach kobiecych praktycznie nie ma przypadków, w których partner wytryskuje, nie czekając na ukochaną. A jeśli tak, to bohaterowie po prostu nie są dla siebie stworzeni i wkrótce ideał pojawi się na horyzoncie.

W 1926 roku holenderski ginekolog Theodor Hendrik van de Velde napisał w swojej książce Idealne małżeństwo: jego fizjologia i technika, że podczas normalnego i doskonałego stosunku seksualnego orgazmy powinny być równoczesne. I do tej pory zjawisko to uważane jest przez Hannah Frith, Orgazmiczne ciała: orgazm we współczesnej kulturze zachodniej jako wskaźnik bliskości i harmonii.

W rzeczywistości, a nie w fantazjach, jednoczesny orgazm jest bardziej kwestią techniki niż jedności dusz. Powód leży w fizjologii. Mężczyźni potrzebują średnio od 5,4 międzynarodowej populacji czasu opóźnienia wytrysku do pochwy do 6 badania obejmującego pięć krajów, aby ocenić rozkład czasu opóźnienia wytrysku w pochwie wśród ogólnej populacji mężczyzn w minutach od momentu wejścia penisa do pochwy. W przypadku kobiet ten czas wynosi 13,4 średniego czasu do orgazmu (TitOr) w minutach kobiet . Jednak tylko 25% kobiet z najważniejszych statystyk seksualnych regularnie doświadcza orgazmu podczas penetracji pochwy. Tak więc synchronizacja wymaga treningu i chęci dostosowania się do partnera.

Chociaż harmonia w związku z pewnością może pomóc w osiągnięciu jednoczesnego orgazmu. Bo trzeba trochę altruizmu i ciepłych uczuć, żeby przestać myśleć tylko o własnej przyjemności.

Jakie są korzyści z jednoczesnego orgazmu

Usunięcie romantycznych postaw, takich jak „to znaczy, że zostaliśmy dla siebie stworzeni”, pozostawia jeden ważny punkt z praktycznego punktu widzenia. W trakcie orgazmu i po nim, w wyniku pewnych procesów zachodzących w mózgu, człowiek jest pogrążony w stanie euforii. To logiczne, że chce cieszyć się tym uczuciem przez kilka minut. Ale jeśli w pobliżu znajduje się niezadowolony partner, musisz wyrwać się z marazmu i pomóc.

Przy jednoczesnym orgazmie przeżyjesz stan euforii i będziesz mógł spokojnie cieszyć się chwilą. Nie zapomnij też o radości i dumie, że w końcu Ci się udało.

Wcześniej istniały hipotezy, że jednoczesny orgazm sprzyja wydajniejszemu transportowi plemników do macicy, ale nie zostały one potwierdzone.Czy kontrowersje dotyczące domniemanej roli kobiecego orgazmu w transporcie nasienia można rozstrzygnąć przy obecnej fizjologicznej wiedzy o współżyciu?

Dlaczego nie jest konieczne, aby równoczesny orgazm stał się sensem życia?

Jest kilka bonusów za równoczesny orgazm. Nie ma jednak żadnych braków – co może być złe dla wszelkiego rodzaju orgazmu. Problemy zaczynają się, gdy skupiasz się na potrzebie jednoczesnego szczytowania.

Może to doprowadzić wielowymiarowy perfekcjonizm seksualny i kobiece funkcje seksualne: badanie podłużne do stanu psychicznego zwanego perfekcjonizmem seksualnym. Osoba, która na nią cierpi, odczuwa niepokój i poczucie winy, przestaje odczuwać podniecenie, a podczas stosunku płciowego odczuwa ból. Ogólnie rzecz biorąc, zamiast jednoczesnych orgazmów, ma w zasadzie skomplikowaną relację z seksem.

Więc warto to zrobić łatwiej. Przecież według badań zaobserwowano jednoczesne orgazmy Jednoczesne orgazmy wywoływane przez penisa i pochwę – czy ułatwiają poczęcie? sporadycznie u 38% mężczyzn i 35% kobiet, a nigdy u 12% mężczyzn i 21% kobiet.

Jak osiągnąć jednoczesny orgazm?

Uczynienie z jednoczesnego orgazmu celu na całe życie nie jest tego warte, ale w ramach eksperymentu warto spróbować. W większości przypadków, aby zsynchronizować orgazmy, trzeba trochę spowolnić mężczyznę i pobudzić kobietę. Oto, co możesz zrobić, aby to zrobić.

Nie zaniedbuj gry wstępnej

Jeśli kobieta jest odpowiednio podniecona podczas gry wstępnej, osiągnięcie orgazmu zajmie jej mniej czasu.

Stymuluj łechtaczkę

Tylko 8% kobiet regularnie doświadcza orgazmu podczas stymulacji pochwy. Oznacza to, że bez stymulacji łechtaczki partner może po prostu nie osiągnąć kulminacji, nie wspominając o jednoczesnym rozwiązaniu akcji. Dlatego nie należy zapominać o tej wrażliwej części ciała, zarówno przed, jak i w trakcie tarcia. Kobieta może pieścić się sama, ufać partnerowi lub polegać na gadżetach erotycznych stymulujących łechtaczkę.

Znajdź wygodną pozycję

Droga do orgazmu nie będzie łatwa, jeśli mięśnie są napięte, kończyny zdrętwiałe, a stawy bolą. Zachowaj egzotyczne pozycje na inne okazje, a na zsynchronizowaną kulminację wybierz proste i wygodne.

Użyj smarów

Smary są potrzebne nie tylko do poprawy poślizgu. Mają też „efekty specjalne”: spowalniają lub przyspieszają zbliżanie się orgazmu. W związku z tym mężczyzna może używać pierwszego rodzaju smaru, a kobieta – drugiego. Tylko warto dzielić się nimi z prezerwatywą, inaczej w takim przedsięwzięciu nie będzie miało większego sensu.

Popraw błędy

Nawet pary, które mają wspaniałe wspólne doświadczenia seksualne, czasami nie wiedzą nic o wzajemnych pragnieniach i sposobach, aby ich partner był jeszcze przyjemniejszy. Problem rozwiązuje rozmowa. Co więcej, ważne jest, aby rozmowa nie przekształciła się w pozew, ale pozostała sposobem na podzielenie się, kto co lubi i jak możesz poprawić seks.

Nie denerwuj się

Jednoczesny orgazm jest jak jednorożec w fantazji: nie chodzi o to, że jest pokazywany tylko dziewicom, to po prostu bardzo rzadkie. Więc jeśli nie możesz osiągnąć szczytu w synchronizacji, to w porządku, to w porządku. Następnym razem spróbuj ponownie, ale na razie nie zostawiaj swojego zmarłego partnera w kłopotach i pomóż mu się dobrze bawić.

Dodaj komentarz