FFM: co zrobić, aby seks z dwiema dziewczynami zakończył się sukcesem

Kto i dlaczego uprawia seks z dwiema dziewczynami?

Skład uczestników takiej trójki może być różny: para mężczyzna i kobieta plus gość, para dwóch kobiet i gość płci męskiej lub trzy osoby, które nie są ze sobą w związku.

Ale powody, dla których warto spróbować seksu FFM, są takie same dla wszystkich. Ludzie robią to, aby:

 • Zrealizuj swoje fantazje erotyczne.
 • Uzyskaj żywe doznania seksualne, które na długo zostaną zapamiętane.
 • Poznaj lepiej siebie i odkryj nowe aspekty przyjemności.
 • Poczuj, jak to jest, gdy ktoś z boku obserwuje, jak uprawiasz seks.
 • Urozmaicaj swoją zwykłą płeć.
 • Spójrz w bezpiecznym otoczeniu na bliskość swojego partnera z drugą osobą – jeśli jest para.

Jak znaleźć uczestników do seksu FFM

Najpierw musisz zdecydować, czy chcesz zaprosić do łóżka osobę już znajomą, czy zupełnie nową.

W pierwszym przypadku możesz zadzwonić do jednego ze swoich przyjaciół lub byłych kochanków. Zaletą tej opcji jest to, że nie musisz nawiązywać kontaktu z nieznajomym, dzięki czemu atmosfera będzie bardziej zrelaksowana. Ale może się okazać, że znajomy nie ma ochoty na erotyczne eksperymenty. Aby nie zepsuć związku, po prostu spróbuj wcześniej dowiedzieć się, jaki jest jego stosunek do seksu w trójkącie, a następnie coś zaoferuj. Ponadto, jeśli sam seks nie przebiega dobrze, prawdopodobnie nie będziesz w stanie komunikować się później tak zrelaksowany jak wcześniej. Więc z pozorną łatwością tej opcji, zastanów się dwa razy, zanim ją wybierzesz.

W drugim przypadku sensowne jest korzystanie z aplikacji randkowych, tematycznych forów internetowych lub pójście na seks imprezę. Czasami na takich spotkaniach seks w trójkącie odbywa się spontanicznie, ale można też znaleźć partnerów, którzy są otwarci na eksperymenty w przyszłości.

Co musisz wiedzieć przed rozpoczęciem seksu z dwiema dziewczynami

 • Wszyscy uczestnicy powinni się lubić. Jeśli coś jest nie tak, lepiej poszukać kogoś innego.
 • Trójkąty nie są odpowiednie dla par, które mają problemy w związku. To tylko pogorszy sytuację.
 • Eksperymenty w łóżku nie są panaceum na oszukiwanie. Nie myśl, że po takim seksie twój mąż lub żona nie będą chcieli intymności sam na sam z kimś innym.
 • Jeśli ty lub twój partner jesteście zazdrośni, seks w trójkącie może wywołać bardzo negatywne emocje.

Ania

Uczestniczka seksu FFM

Jedynym minusem seksu w trójkącie jest dla mnie to, że mój mężczyzna jest bardziej zainteresowany nową dziewczyną w łóżku niż ja. Rozumiem to, ale to wciąż nieprzyjemne.

 • Dla dziewczyn, które nie lubią kobiecego ciała, ale chcą spróbować trio, lepiej wybrać seks z dwoma mężczyznami.
 • Sprawy mogą nie potoczyć się tak, jak sobie wyobrażasz. Jeśli nie jesteś gotowy na nieoczekiwane, może lepiej nie zaczynać czegoś takiego.

Jak przygotować się na seks FFM, aby to zadziałało?

Spotkaj się wcześniej

Otwarta komunikacja pomoże zorganizować wszystko tak, aby każdy czerpał maksimum przyjemności. Lepiej spotkać się wcześniej, omówić szczegóły, dowiedzieć się, czy wszyscy się lubią, kto oczekuje czego i co chce otrzymać. Jeśli oboje jesteście w związku, upewnij się, że żaden z partnerów nie postrzega eksperymentu w łóżku jako potencjalnego zagrożenia, a osoby trzeciej jako konkurenta. Porozmawiaj o tym, czy jeśli się powiedzie, utrzymasz związek dalej, czy zaplanujesz tylko jedno spotkanie.

Omów granice tego, co jest dopuszczalne

Każdy uczestnik musi wiedzieć, co można, a czego nie można zrobić, czy każdy jest gotowy do korzystania z zabawek, jakie rodzaje stymulacji są pożądane, a jakie nie. Zgódź się przerwać, jeśli komuś nie podoba się.

I warto też zawczasu zdecydować, czy spędzić razem noc, czy po seksie wrócić do domu. Lepiej nie zostawać za pierwszym razem: następnego ranka najprawdopodobniej poczujesz się zakłopotany. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to już na kolejnym spotkaniu będzie można spędzić więcej czasu razem.

Wybierz odpowiednią lokalizację

Zdecyduj, gdzie odbędzie się spotkanie. Lepiej wybrać neutralne terytorium, na którym wszyscy uczestnicy czują się jednakowo komfortowo. Dobrą opcją jest wynajęte mieszkanie z dużym łóżkiem i kochającymi hałas sąsiadami. Pokój w hotelu też jest w porządku, ale pójście tam może być niezręczne dla naszej trójki. Jeśli zdecydujesz się na seks w czyimś domu, pamiętaj, że zaproszeni goście mogą początkowo czuć się trochę sztywni.

Zapewnić bezpieczeństwo

Bądź odpowiedzialny: przetestuj się i upewnij się, że nie masz choroby przenoszonej drogą płciową.

Oczywiście podczas seksu należy używać prezerwatyw. Ponadto w dowolnym momencie mogą być potrzebne środki dezynfekujące i smarujące. Wszystko to powinno być pod ręką.

Stwórz zachęcającą atmosferę

Aby pozbyć się ograniczeń, zwracaj uwagę na otoczenie. Stwórz romantyczną scenerię: włącz delikatną muzykę, przyciemnij światła. Niektórzy ludzie lubią kwiaty i świece, można to również wcześniej omówić. W pokoju nie powinno być ani ciepło, ani zimno. Przygotuj lekkie przekąski, napoje bezalkoholowe, może trochę alkoholu – ale nie przesadzaj.

Ania

Uczestniczka seksu FFM

Za pierwszym razem byliśmy na daczy, siedzieliśmy w saunie, potem piliśmy wino, a potem wszystko działo się jakoś samo. Zapytałem też chłopaków, czy będziemy tego żałować. Nie żałowaliśmy!

Co zrobić w łóżku, żeby seks z dwiema dziewczynami zakończył się sukcesem

Nie spiesz się

Twoim celem nie jest jak najszybsze zakończenie gry, ale dobra zabawa. Poświęć trochę czasu na grę wstępną, aby się zrelaksować. Głaszcz się delikatnie, poznaj ciała swoich partnerów, spójrz na nie. Znajdź coś, co szczególnie Ci się podoba i komplementuj to serdecznie.

Podczas seksu nie goń za orgazmem, słuchaj swoich uczuć. Jeśli jesteś zmęczony, zrób sobie przerwę, napij się wody lub szampana, porozmawiaj.

Bądź delikatny

Uważaj na żarty. Nie wyśmiewaj się z żadnego z uczestników, nie wygłaszaj wątpliwych komentarzy na temat ich ciała i zachowania, nawet jeśli coś wydaje się dziwne lub nieoczekiwane. Jeśli jesteś mężczyzną, w żaden sposób nie porównuj do siebie kobiet. W przeciwnym razie wszystko może się skończyć, zanim się zacznie.

Znajdź odpowiednie pozy

Lepiej przemyśleć pozycje z wyprzedzeniem: tutaj nie wszystko jest tak oczywiste, jak we wspólnym seksie. Na przykład, tutaj jest dobra opcja: pierwsza dziewczyna leży na plecach, druga robi jej minetkę, klęcząc, podczas gdy mężczyzna penetruje od tyłu.

Kilka dodatkowych pozycji seksualnych dla FFM znajdziesz w osobnym artykule.

Graj jako drużyna

Jednemu mężczyźnie trudno jest zadowolić dwie kobiety jednocześnie, więc działajcie razem. Dobrą opcją jest, gdy kilku uczestników jest zaangażowanych w trzecią, a potem wszystko się zmienia. Nawet jeśli tylko dwie są zajęte w jakiejś pozycji, trzymaj drugą rękę, głaszcz go lub przynajmniej utrzymuj z nim kontakt wzrokowy.

Jeśli chcesz zmienić pozycję lub spróbować czegoś nowego, nie wahaj się zasugerować. Ale nie rozkazuj. Inni mogą zaakceptować Twój pomysł lub odmówić.

Rób tylko to, co lubią wszyscy trzej.

Niektóre dziewczyny są biseksualne, ale nie wszystkie. Dlatego mężczyzna nie powinien prosić ich o pieszczoty: jeśli chcą, zaczną bez podpowiedzi. Jeśli kobiety nie są gotowe na seks ze sobą, możesz wybrać inną opcję interakcji. Głaskanie po plecach lub dłoni, a nawet uśmiechanie się wystarczy.

Nie bój się przestać

Jeśli coś jest nie tak, powiedz mi o tym. Nie rób niczego, co sprawia, że czujesz się niekomfortowo lub masz wątpliwości. Pamiętaj: masz prawo przerwać grę w dowolnym momencie, bez względu na to, jak daleko się posuniesz.

Nie zapomnij o higienie

Przechodząc od jednej dziewczyny do drugiej, mężczyzna musi zmienić prezerwatywy i zdezynfekować ręce. Dziewczęta powinny również stosować środek przeciwbakteryjny, jeśli dotykają siebie lub swoich partnerów.

Jak zachowywać się po seksie FFM

Zrelaksuj się, rozmawiaj na abstrakcyjne tematy. Jeśli jesteście parą i zaprosiliście trzecią osobę, pomóżcie mu wezwać taksówkę i się nim pochwalić. Pozostawiony sam sobie, nie rozmawiaj o osobie w negatywny sposób, nawet jeśli coś ci się nie podobało. Lepiej podziel się wrażeniami z samego procesu i zdobytym doświadczeniem. Mężczyzna musi powiedzieć swojej dziewczynie, jak bardzo ją kocha i docenia. To sprawi, że poczuje się, jakby nadal byli stabilną parą.

Dodaj komentarz