Jak seks pomaga schudnąć

Ten artykuł jest dla kobiet. Pomysł schudnięcia w łóżku przyszedł do głowy kobiecie, został przetestowany na kobietach i jest nauczany dla kobiet. Mężczyźni będą mogli czerpać korzyści.

Seks czy fitness?

Kluczowe pytanie: dlaczego nie możesz zostawić seksu dla przyjemności i prokreacji, dlaczego musisz z tym połączyć jakiś fitness i odchudzanie?

Wtedy ta satysfakcja seksualna i inne plusy (o nich nieco później) posłużą jako naturalna zachęta do regularnych ćwiczeń.

Odchudzanie latem, nabieranie formy – to wszystko niejasne formuły, które niewiele osób może przenieść do pracy z własnym ciałem. W przeciwnym razie wszyscy wyglądalibyśmy jak antyczne posągi sportowców.

Ale pomysł na dobry, piękny, energiczny seks jest tak kuszący, że praca nad mięśniami schodzi na dalszy plan.

Czy to w ogóle możliwe?

Zainteresowanie Zapytaj. Jest wielu, którzy uprawiają seks, ale harmonia i piękne formy nie.

Ale przecież naukowcy wielokrotnie udowadniali, że podczas seksu uciekają kalorie i że seks jest korzystny dla układu sercowo-naczyniowego.

A my sami doskonale zdajemy sobie sprawę, że w wielu pozach, teoretycznie interesujących, po prostu brakuje treningu siłowego czy sportowego.

Podziel stosunek seksualny na jego elementy z punktu widzenia trenera fitness, a zobaczysz tam obciążenie kardio, dynamiczne ruchy mięśni i statykę.

Dlaczego nie wszyscy tracą na wadze w wyniku seksu?

Tutaj dotarliśmy do części zabawnej.

Pamiętajmy o głównej zasadzie dobrej formy, o której mówią wszyscy instruktorzy na siłowni. Bez odpowiedniego odżywiania nie ma rezultatów. Cóż, kto kiedykolwiek próbował powiązać dzienne spożycie kalorii z seksem? A jednak trening to trening.

Jednak tutaj raczej nie nauczysz się czegoś nowego. Prawidłowe odżywianie do tego i prawidłowe. Temat został zbadany i nie ma tu żadnych specjalnych rewelacji.

Na czym więc polega szkolenie?

Szkolenie o tym, jak często musisz uprawiać seks, aby uzyskać wyniki. Mianowicie – na co dzień. Masz oddech? To dopiero początek.

Sesja seksu, która zrzuca tłuszcz i wzmacnia mięśnie, trwa jak dobry trening na siłowni. Nie mniej niż 40 minut. Fajne?

To proste. Jeśli codziennie ćwiczysz przez godzinę na siłowni, bieżnia szybko się z tego znudzi (szczególnie z przyzwyczajenia). Seks jest pozbawiony takiego braku, nigdzie nie uciekniesz z łóżka.

Często iw dużych ilościach – to wszystko?

Nie wszystko. Musimy dodać różnorodność, której czasami brakuje parom.

Człowiek jest leniwym stworzeniem. Jeśli para nauczyła się relaksować w kilku znanych pozach, to już trudno je zmienić. Tu jest niewygodnie, tu nie trzymają się za ręce, nie ma dość rozciągania, tu zmęczenie pojawiło się kilka tarć.

Nie, sprawność seksualna polega na regularnej zmianie pozycji, tak aby podczas jednej sesji można było ćwiczyć różne grupy mięśni.

Plus specjalna funkcja od autora techniki. Małe dodatki do każdej pozy, aby zapewnić wystarczające obciążenie.

Nawiasem mówiąc, obiecana odmiana to jeden z najskuteczniejszych sposobów na przekonanie partnera do sprawności seksualnej. Będzie niecodziennie, będzie w nowy sposób i za każdym razem będzie chłodniej.

A co z przyjemnością?

40 minut dziennie w różnych pozycjach – czy ktoś wątpi, że będzie dobrze?

Program wkrótce dotrze z Moskwy do Niżnego Nowogrodu i Sankt Petersburga. Zbieramy funty – i dalej, uczymy się łączyć przyjemne z bardzo przyjemnym.

Zapisz się na szkolenie

Dodaj komentarz