Jak uzyskać orgazm sutkowy

Sutki to jedna z najbardziej wrażliwych stref erogennych kobiecego ciała. Udowodniono, że seks w mózgu: to, co kręci kobiety, pokazuje , że podczas masażu piersi podniecają się te same części mózgu, co podczas stymulacji łechtaczki. Dlatego orgazm sutkowy jest czymś tak realnym i dostępnym, jak słynna opcja łechtaczki.

Jednak próba tego rodzaju orgazmu wymaga pewnych umiejętności.

Jak uzyskać orgazm sutkowy

Te wskazówki Nipple Orgasm są odpowiednie na każdą okazję: zarówno do kochania się z partnerem, jak i do masturbacji. Po prostu podążaj za nimi – a orgazm nie każe ci czekać.

1. Zrelaksuj się

Twoim zadaniem jest odłożenie na bok niepokojących myśli i skupienie się na doznaniach fizycznych. Połóż się, rozluźnij mięśnie tak bardzo, jak to możliwe i weź głęboki wdech i wydech. Lub powoli przytul się ze swoim partnerem, ponownie próbując oddychać miarowo i głęboko.

2. Zacznij od gry wstępnej

Może to potrwać dłużej niż normalny stosunek lub masturbacja. Nie spiesz się.

Poklep brzuch, pośladki, wewnętrzną stronę ud. Dopiero gdy poczujesz podniecenie, unieś się nieco wyżej: pogłaszcz ramiona, klatkę piersiową, obszar między gruczołami sutkowymi. Ale nie dotykaj jeszcze swoich sutków ani otoczek: pozwól, aby podniecenie się narastało.

3. Opanuj technikę masażu piersi

Musisz przejść do tego etapu, kiedy sutki stają się ostre i napięte.

Okrężnymi ruchami palców i dłoni zakreśl kilka razy każdą pierś u nasady. Następnie weź piersi w dłonie i delikatnie ściśnij. Użyj palców wskazujących, aby masować otoczki. Do tego czasu podekscytowanie powinno być już wystarczająco silne.

Tylko teraz skup się na sutkach. Delikatnie i spokojnie pocieraj wierzchołki palcami wskazującymi. Stopniowo zwiększaj prędkość i ciśnienie. Następnie ściśnij sutki między palcami. Już na tym etapie orgazm może być bardzo blisko.

Nie ograniczaj się do szczypania: spróbuj lekko zgiąć sutki, pociągnij je, wykonaj ruch skręcający. Obserwuj doznania i kontynuuj czynności, które wydają się najprzyjemniejsze.

„Moje sutki są wrażliwe i lubię się nimi bawić podczas gry wstępnej. Kiedyś mój mąż grał w nie trochę dłużej niż zwykle, a ja w pewnym momencie krzyknęłam: „Nie przestawaj!” Kontynuował i… Było fantastycznie!”

Członek społeczności internetowej Reddit .

Jednak eksperci z medycznego zasobu Healthline zalecają, aby Nipple Orgasm zatrzymał się krok przed orgazmem, nieco się uspokoił, a następnie powtórzył grę z sutkami, zaczynając od masażu wokół klatki piersiowej. Wtedy podniecenie stanie się jeszcze większe, a orgazm – bardziej prawdopodobny.

4. Użyj dostępnych narzędzi

Aby wrażenia były bardziej wyraziste, przygotuj wcześniej:

  • Rozgrzewający olejek lub balsam. Nałóż go na piersi (nie na sutki i otoczki), aby zwiększyć przepływ krwi do biustu i zwiększyć podniecenie.
  • Lód. Dotknij brodawki kawałkiem lodu – natychmiast stanie się ona ostra i twarda.
  • Wibrator na sutki i piersi. Podobne gadżety są sprzedawane w każdym sex shopie. Wibrator poprawi stymulację sutków i pomoże poradzić sobie z masażem piersi.
  • Zaciski na sutki. Stopień ich nacisku można regulować, wybierając najbardziej ekscytującą.

Partner może również pełnić rolę swego rodzaju „podręcznego narzędzia”. A raczej jego:

  • Oddech. Kiedy mężczyzna wydycha ciepłe powietrze na swoje sutki, zwiększa to pobudzenie.
  • Język. Istnieje wiele sposobów na lizanie sutków. Niech mężczyzna zrobi językiem małe kółka wokół otoczki, czubkiem języka drażni sutek, a nawet całkowicie poliza jego piersi.
  • Usta. Ssanie poprawia krążenie krwi wokół brodawki sutkowej i ogólnie zwiększa tkliwość piersi.
  • Zęby. Delikatne przekąski dodadzą smaku.

5. Pomóż sobie biodrami

Aby przyspieszyć i zintensyfikować orgazm, użyj mięśni dna miednicy – zwanych również mięśniami Kegla. Zmniejsz je i rozluźnij. Kiedy wydaje się, że orgazm jest bardzo bliski, pochyl się w dolnej części pleców, unosząc biodra do góry i napinaj mięśnie Kegla tak mocno, jak tylko możesz. Oto szczyt przyjemności. Gratulacje.

Dodaj komentarz