Jak zadowolić kobietę: 9 prostych rzeczy, o których każdy marzy w łóżku

1. Troska i równy wysiłek

Kobieta nie jest twoją ręką ani masturbatorem. Nie możesz wykorzystać jej ciała do zaspokojenia swoich potrzeb, a następnie przewrócić się na drugą stronę, zakładając, że ona też świetnie się bawiła.

Bycie dobrym kochankiem oznacza pełne zainwestowanie w ten proces.

2. Orgazm

Przedmiot bezpośrednio związany z poprzednim. Seks nie powinien ograniczać się do męskiego orgazmu. Jeśli nie jesteś już w stanie do niczego, zadbaj o jej przyjemność przed końcem. W końcu, jeśli wiesz na pewno, że dostaniesz swoje, to czy nie chcesz, żeby twój partner też był dobry?

3. Antykoncepcja

Należy rozumieć, że o ile nie zaznaczono inaczej, seks oznacza użycie prezerwatywy. Nie udawaj, że jesteś zaskoczony, jeśli chodzi o niego, i nie próbuj się go przy tym pozbyć. W takich momentach sesja miłosna po prostu się kończy.

4. Komunikacja

Czasami cichy seks działa. Ale najczęściej to słowa, a nie ich brak, sprawiają kobiecie przyjemność. Dotyczy to w szczególności sytuacji, w których partner pyta, czego chce.

5. Wyczyść łóżko

W rzeczywistości bardzo trudno jest się zrelaksować i dobrze bawić, gdy otaczają Cię kępy wełny, brud i zapach niepranego prania.

6. Preludium

Seks to nie sprint. Cóż, prawda jest taka, że możesz spędzać czas studiując się nawzajem i ciesząc się sobą.

Ponadto, gdyby orgazm był jedynym znaczeniem seksu, ludzie od dawna zajmowaliby się nim tylko specjalnymi zabawkami.

7. Brak skarpet

Proszę zdjąć skarpetki przed pójściem do łóżka. W końcu widok nagiego mężczyzny w skarpetkach po prostu odwraca uwagę od procesu. A poza tym rodzi wiele pytań w głowie kobiety. Czy powinienem mieć na sobie skarpetki? Czy on nie kocha nóg? Och, chyba mam okropne nogi?

Niepokój nie jest najlepszym towarzyszem seksu, więc zostaw skarpetki za burtą.

8. Realistyczne oczekiwania

Ile razy światu mówiono, że seks w życiu i seks w porno to dwie różne rzeczywistości. Ale wciąż są faceci, którzy próbują powtórzyć to, co widzą na ekranie ze zwykłą dziewczyną (na przykład, aby odbyć spontaniczny seks analny). Nie rób tego.

9. Entuzjastyczna kunnilingus

To jest oczywiste. Szczegółowe instrukcje tutaj.

Dodaj komentarz