Riyako&Partners – rozwiązywanie problemów prawnych

Witamy w kancelarii prawnej Riyako&Partners! Każdego dnia pomagamy mieszkańcom Ukrainy radzić sobie z trudnymi zadaniami i okolicznościami, które mogą być rozwiązane tylko przez ekspertów w swojej branży. Jako firma funkcjonujemy od 2011 roku, ale wcześniej spędziliśmy ponad dekadę pracując nad swoim profesjonalizmem. Wiedząc o tym, nasi klienci ufają nam bezwarunkowo.

Jeśli jesteś na tej stronie, to jesteś jedną z wielu osób, które mają pytania dotyczące swojej firmy lub nieruchomości. Gdy wyjaśnisz szczegóły swojej sprawy naszemu specjaliście, możesz być pewien, że Twoje problemy zostaną u nas rozwiązane! Potrzebujesz pomocy prawnej? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce!

Nasz zespół i zakres odpowiedzialności

Prawnicy Riyako&Partners to wykwalifikowani specjaliści, najlepsi prawnicy https://riyako.com.ua/ . Analizują problem w jak najkrótszym czasie i znajdują sposoby na jego rozwiązanie. Nasz zespół gwarantuje Państwu niezastąpioną obsługę prawną:

  • Pełna konsultacja.
  • Sporządzanie dokumentacji urzędowej (pozwy, wnioski, petycje, umowy, akty notarialne, sprawozdania).
  • Analiza dostarczonej dokumentacji pod kątem zgodności z ustawodawstwem Ukrainy i obecności ewentualnych pułapek.
  • Maksymalne zagłębienie się w istotę zadania.
  • Wsparcie obywateli i reprezentowanie ich interesów w sądzie.
  • Wykonanie prac zgodnie z ustalonymi warunkami.
  • Akceptowalny wynik operacyjny.
  • Z jakimi specjalistami masz okazję współpracować?
  • Naszym obowiązkiem jest wysłuchanie, zagłębienie się w szczegóły i specyfikę sytuacji, aby w przyszłości zapewnić właściwe wsparcie prawne. Jesteśmy po to, aby udzielić Państwu porady prawnej i odpowiedniej pomocy:

Prawnik od spraw mieszkaniowych pomoże wyjaśnić autentyczność dokumentów sporządzonych przy zakupie lub sprzedaży mieszkania, czy działki. Porady prawne w sprawach mieszkaniowych koniecznie potrzebne, jeśli w planach – podział powierzchni mieszkalnej lub rozwiązanie umowy o najem lokalu.

Prawnik do spraw probacji ustali, czy testament jest ważny czy nieważny, pomoże w rozwiązaniu sporu przy podziale majątku zapisanego różnym osobom, zbierze dokumenty, bez których odbiorca nie może ubiegać się o spadek.
Prawnik biznesowy. Do jego kompetencji należy wszystko co związane z rejestracją spółek. Specjalista dołoży wszelkich starań, aby rejestracja firmy przebiegła pomyślnie, szybko i bez zbędnej biurokracji.

Prawnik nieruchomości będzie chronić swoją własność przed pozbawionymi skrupułów ludźmi, którzy mogą próbować ją zdobyć lub sprzedać. Obsługa prawna nieruchomości jest potrzebna, aby upewnić się, że rzeczywista wartość nieruchomości nie została zaniżona, że nie naruszono porządku prywatyzacji i w wielu innych przypadkach.

Między innymi jesteśmy gotowi pomóc w takich procesach jak rejestracja LLC, a także zamknięcie FOP. Można ją przeprowadzić na kilka sposobów: ze standardową prędkością (5 miesięcy lub więcej) oraz w trybie przyspieszonym (1 dzień). Chętnie udzielamy właściwych rad i podajemy pomocną dłoń nie tylko Ukraińcom, ale i obywatelom innych krajów.

Dodaj komentarz