Jaką zabawkę seksualną dać 14 lutego

Co dać mężczyźnie

Masturbator

Nowoczesne elastyczne masturbatory mogą dostosować się do niemal każdego rozmiaru penisa – wystarczy dodać lubrykant do środka i pociągnąć zabawkę. Wewnętrzna falująca ulga rozjaśni doznania i pomoże szybciej osiągnąć orgazm. Jeśli chcesz, możesz zabrać ze sobą taką rzecz w długą podróż służbową lub podróż.

Pompa próżniowa

Pompka zapewnia przyjemne doznania i powiększa penisa dzięki szybkiemu przepływowi krwi, dzięki czemu można ją stosować tuż przed stosunkiem. Wewnątrz urządzenia można zainstalować pocisk wibracyjny z regulatorem częstotliwości wibracji, aby uzyskać silniejsze uderzenie.

Masażer prostaty

Stymulator prostaty nie tylko wzmaga pobudzenie i doprowadza do orgazmu, ale również działa jako masażer. Kształt urządzenia powinien być dostosowany do cech ciała i dodatkowo oddziaływać na krocze i mosznę. A jeśli wybierzesz wodoodporny masażer, możesz poeksperymentować w łazience.

Pierścień koguta

Wytłoczony pierścień spowalnia odpływ krwi z penisa i wzmaga erekcję. Stymulacja łechtaczki będzie przyjemnym bonusem dla partnera.

Co dać kobiecie

Wibrator

Jest w czym wybierać: realistyczne modele i wibratory w formie szminki, gładkie i tłoczone, z bateriami i bez. Niektóre można wkładać nie tylko ręcznie, ale za pomocą systemu pasków na przyssawce.

Kulki dopochwowe

Kulki dopochwowe wykonane z nietoksycznego i hipoalergicznego silikonu, plastiku lub metalu to dobry sposób na ćwiczenia Kegla i zaimponowanie mężczyznom swoimi umiejętnościami. Przy pomocy takich zabawek można poprawić napięcie mięśni intymnych i cieszyć się intensywną stymulacją.

Stymulator łechtaczki

Stymulatory łechtaczki różnią się budową i mechanizmem działania, ale właściwie stosowane są niesamowite. Prostsze urządzenia wibrują z różną intensywnością, podczas gdy bardziej zaawansowane modele mogą łączyć stymulację próżniową i falową.

Zabawki analne

Doświadczeni poszukiwacze mocnych wrażeń pokochają te rzeczy. Użyj wtyczki odbytu, łańcucha lub pompy próżniowej, aby uzyskać dodatkową przyjemność.

Stymulator piersi

Laktatory mogą pomóc zwiększyć czułość, a laktatory mogą tymczasowo powiększyć biust. Możesz również wypróbować zaciski wibracyjne. Będą nie tylko ozdobą, ale także przyniosą fizyczną przyjemność.

Prezenty do dzielenia się

Bicz i bicz

Zestaw dla miłośników ostrych praktyk seksualnych. Używając bata lub klapki, możesz sprawić, że twój partner będzie krzyczał i błagał o przebaczenie. Niektóre modele z grubymi uchwytami mogą być również używane jako dildo.

Maska i knebel

Te atrybuty przydają się w grach RPG. Za pomocą maski możesz sprawić, by Twój partner w kompletnej ciemności przewidział pieszczoty lub surową karę. Niektóre modelki nie zamykają oczu, ale są stworzone do realizacji innych fantazji seksualnych. Na przykład maska z zamkiem błyskawicznym do roli niewolnika lub maska zająca do wspólnego erotycznego wizerunku.

Ustalacze

Zestaw mocujący można zastosować nie tylko w łóżku, ale również np. w drzwiach. Pajęczyna nadaje się do roli uwięzionej ofiary, a zestaw do bondage z grubymi paskami pozwoli Ci zobrazować niebezpiecznego pacjenta w szpitalu.

Kajdanki i obroże

Możesz unieruchomić partnera podczas odgrywania ról metalowymi kajdankami – to ponadczasowy klasyk dla prawdziwych koneserów. Inną powszechną opcją w grach w uległość jest obroża ze smyczą lub mocowanie do systemów bondage. Odpowiedni dla miłośników ostrego seksu.

Dodaj komentarz